DAVRAZ KAYAK MERKEZ SUNİ KAR MAKİNESİ
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: DAVRAZ KAYAK MERKEZ SUNİ KAR MAKİNESİ

Standart DAVRAZ KAYAK MERKEZ SUNİ KAR MAKİNESİ

merhaba davraz kayak merkezin suni kar makinesi alındı mı?
    2.inci büyük otel açilacak mı?
    fiyatlar nasıl olucak bu sene?

bilen var mi? ??? ??? ??? ??? ???
    snow up your life.......

Standart Ynt: DAVRAZ KAYAK MERKEZ SUNİ KAR MAKİNESİ

yatırım olmaz orda adam akıllı....telesiyeji bile köy kalkınma koop. işletiyor. patronu da muhtar. muhtarımın makam arabası bile jip.
    Gçen yıl fransızlara ihale ettiydiler yeni teleferik işini ama bir numara olmadı. 2. otel işi de hava civa... zaten mevcut sirene davras (5*) bile sezonda dolmyor. 2.ci napsın....

fiyatlar, irene davras da sadece hafta sonu geçen yıl gecelik PP 300 papeldi. Haftalık ise PP 1000 ytl ... liftler hariç ama %50 indirimli.
    Ayrıca dağda ünv.konukevi ve özel idare'nin tesisi var ama bu iki yerde kolay kolay yer bulunmuo. çok da ucuzlar ama bürokrasi işte..adamına ...

çanım benim benim bundan haberim var muhtara akıl veren kocamdı ayriyet den 3kafeteriya kayak odasi ve selene otele de ortak ,bizim burunun ucun dan kaptı muhtar :( yaaaaa
    fransızlara asker bölge oldu için vermedeler .gül gibi yaparlardı orası çok güzel olurdu fransa daki kayakmerkezler hepsi çok güzel en ufak köy bile.....
    saygılar
    snow up your life.......

Alıntı roxy Nickli Üyeden Alıntı
    çanım benim benim bundan haberim var muhtara akıl veren kocamdı ayriyet den 3kafeteriya kayak odasi ve selene otele de ortak ,bizim burunun ucun dan kaptı muhtar :( yaaaaa
    fransızlara asker bölge oldu için vermedeler .gül gibi yaparlardı orası çok güzel olurdu fransa daki kayakmerkezler hepsi çok güzel en ufak köy bile.....
    saygılar
    ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
    Ski: Salomon XWing 7
    Boot: Fischer Soma Viron 95 flex
    Helmet: Red Trace Goggle: Giro Root Gloves: Burton Goretex

İlker A. --İZMİR-- Arh(+)
    One life live it... Ski Forever...

???
    snow up your life.......

muhtar akılı kaptı hepsine !!!oğlu de board hocalık yapiyor(du)!
    :o
    snow up your life.......

Alıntı roxy Nickli Üyeden Alıntı
    muhtar akılı kaptı hepsine !!!oğlu de board hocalık yapiyor(du)!
    :o
    şuan için 3. telesiyej için fizibilite çalışmalarına başlandı... fazla yatırım yokk... özel idarenin işletmesinde sonuçta... kayak odasını ve selene oteli (renovasyon yapıldığı söylendi) bu sene fatih (muhtarın oğlu) işletecek... tabi ki eksiklikler var... Ama Allah var tüm tesis çalışanları bize çok yardımcı oluyorlar... :-)))

zaten fatih gecen sene de hotel ile ilgilendı.ama gerçekten yatırım lazım otel öyle iştetilmez!!!
    biz kar olsa her hafta sonu 3 oda kapatırız ama geçen sene kar yoktu diye sadece bir kez gidebildik. suni kar makineler 2inci el garantili de var.
    sen kar oldu zaman haber ver biz hemen yer bakarız selene dan.
    snow up your life.......

BENİM VE BABAMIN BU KADAR DİKKAT ÇEKTİĞİMİZİ BİLMİYODUK EĞER BU SENE GELDİYSENİZ TESİSİMİZİ GEZDİKTEN SONRA YORUM YAPALIM LÜTFEN BU ARADA BİZ DAVRAZI GELİŞTİRMEK İÇİN UĞRAŞIYORUZ BU ARADA MUTLU OLACAKSANIZ BEN İŞLETMİYORUM TESİSİ ORTAĞIMIZ BAKIYOR OTELE BU İŞTEDE PROFESYONEL KAR MAKİNESİ SİPARİŞİ VERDİK AMA GÜMRÜK İŞLEMLERİ NEDENİYLE 7 ŞUBATTA ELİMİZE GEÇECEK TELESİYEJ TESİSİNİ YÖNETEN SADECE BABAM DEĞİL KURUL VAR VE FİYATLARI ONLAR BELİRLİYOR BABAM VE BEN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYOR SONUÇTA BİZİM EKMEK KAPIMIZDIR EĞER TESİSLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ OTELE ÇAY İÇMEYE BEKLERİM

Sayfa 1/2 12 SonSon