TCHİBO YENİ SEZON - Sayfa 2
Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon
120 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: TCHİBO YENİ SEZON

Standart Ynt: TCHİBO YENİ SEZON

Snowboard montlarını çok beğendim özellikle turuncu olan. Keşke gelse ya da bir yolunu bulup getirtsek ancak beden problemi olurmu acaba
    Head True Black 157 Board<br />Head P4 Bindings<br />Burton Boxer Boots<br />Selçuk Duran 1978&nbsp;&nbsp; A rh(+)&nbsp; Feneryolu

ya ben tchibonun kalitesinden biraz supheliyim, kendim hic kullanmadim ya da bir bakma sansim olmadi, bu yil kesin gidip bir bakicam, ama daha once alanlardan memnun kalmadigini soyleyenler var. kullananlar biraz bilgi verirse iyi olur
    ~~ Burton Dominant 156 ~~&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Meric Akbay<br />&nbsp; &nbsp; ~~ Burton Freestyle ~~&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Ankara<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; ~~ Vans Mantra ~~&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 0 RH (+)

bu urunler bu fiyatlardan gelsn... 2inci gune hicbisey kalmaz..

su montlardan gelmezse.. su tekerlekli board cantası gelmezse harbi yazık...
    candas poroy<br />27.04.1983<br />(0)Rh+&nbsp; &nbsp; killer loop + burton

Alıntı mericos Nickli Üyeden Alıntı
    ya ben tchibonun kalitesinden biraz supheliyim, kendim hic kullanmadim ya da bir bakma sansim olmadi, bu yil kesin gidip bir bakicam, ama daha once alanlardan memnun kalmadigini soyleyenler var. kullananlar biraz bilgi verirse iyi olur
    Geçen sene Tchibo'nun pantolonunu ve eldivenini kullandım. Açıkcası memnun olan arkadaşlar var ancak ben çok üşüdüm bide skipass kuyruğunda yan demirlere takıldı ve çok çabuk yırtıldı. Ellerim ise çok üşüdü bide terletme yaptı. Ancak fiyatlar çok uygun gerçekten bu fiyatlara malzeme bulmak çok zor.Normal bir mont fiyatına Tchibodan tam takım çıkarsın. Bu sitedeki montu çok beğendim mesela, 49 Euro.Ama yani alsak ne kadar kalitelidir montları ona da şüpheliyim ???
    Head True Black 157 Board<br />Head P4 Bindings<br />Burton Boxer Boots<br />Selçuk Duran 1978&nbsp;&nbsp; A rh(+)&nbsp; Feneryolu

werdiginiz linkteki butun mallar, yine aynı linkteki fiyatlardan geliolarmıs ... !

bugun gidip konustum...

kasımın son haftası gelicekmis bide...
    candas poroy<br />27.04.1983<br />(0)Rh+&nbsp; &nbsp; killer loop + burton

ya gerçektende çok ucuz bu mallar eger dediginiz gibi kalite sorunu warsa alınmaz yoksa çok hoş ben almak isterim ama daha önce internetten alışveriş yapmadım bana yardımcı olabilicek birileri varmı ?
    eger ben olurum seveseve derseniz msn adresim

kayipsehirinsahibi@hotmaail.co m
    BARIŞ SAVAŞLA KAZANILIR IRKÇI DEĞİL TÜRK'ÜM Yunus SEZİK AB RH + 08/08/1988

Tcibo internetten yapmıyor satışı mağazaları war direk gidip alıyorsun malı mağazada görüp. Bi tanesi mesela Cevahirin içinde. Tchibo aslında kahvecidir ama bu malların satıldığı bir stand wardır dukyanın bi tarafında. Birde supermarketlerin içindede Tchibo rafları oluyor. Mesela Beylikdüzü Migros içinde war. Bu arada kahvesi guzel ve uygundur. Ofise cekirdek halinde alıyoduk.
    Board:&nbsp; &nbsp;&nbsp; Burton Clash 151<br />Bağlama: Burton Mission M<br />Bot:&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Burton Moto <br /><br />Cenk Taylan Eryiğit 1978 0 RH (+) İstanbul

Tchibo yeni kataloğunda bayanlara ve çocuklara yönelik kayak kıyafetlerini 19 kasımdan itibaren Kar Perisi teması olarak satışa çıkaracağını duyurdu.
    Kayak:&nbsp; &nbsp;&nbsp; Rossignol Actys 200<br />Bağlama: Rossignol Axium 100<br />Bot:&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Rossignol Axium X <br />Baton:&nbsp; &nbsp;&nbsp; Rossignol Actys

arkadaşlar fiyatlar nasıl???pahalımı,bayağı oldu duyuyorum ve cok merak ettim ''Tchibo'' da ki bu kayak urunlerini...

Yetişkinler için mi kayak urunleri var???

Cok soru sordum sanırım
    _SaLoMoN AeRo X_<br />&nbsp;&nbsp; Bindings: Z12<br /> Boots: İmpacT PrO<br /><br />_._KaR tUtKuNu._._<br />Berat ADALI&nbsp; İslambol

Alıntı beratov Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar fiyatlar nasıl???pahalımı,bayağı oldu duyuyorum ve cok merak ettim ''Tchibo'' da ki bu kayak urunlerini...

Yetişkinler için mi kayak urunleri var???

Cok soru sordum sanırım
    Fiyatlar diğer yerlere göre sene çok uygun olacaktır. 79 Ytl ye pantolon almıştım. Diğer ürünlerin fiyatlarıını hatırlamıyorum ancak çok ucuz olacağı kesin. Kalite olarak idare eder.

Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon