2 TEKER VE KAR TUTKUSU - Sayfa 7
Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
66 sonuçtan 61 ile 66 arası

Konu: 2 TEKER VE KAR TUTKUSU

Standart Ynt: Kolumu kırdım ;(

Alıntı snowboard06 Nickli Üyeden Alıntı
    dün yaptığım antremanlarda rampa atlayışı sonrası motorun dengesini kaybetip takla attım we sol kolumu 2 yerden kırmısım çok zamansız oldu tamda sezon açıldı ha açılacak derken doktrlar 1.5 ay süre werdi en yakın zamanda dağlarda yine yanınzdayım... :D
    umut gecmıs olsun kardesım aman dıkkat et kendıne sen lazımsın bıze....
    see jaa on snow...<br />Burton Seven Freestle Board<br />Burton Freesytle Bağlama<br />Burton Moto Bot<br /><br />ATV 150 cc<br />05&#39; A3 1.6 FSI<br />Ali Emre Sözer 1981 0 RH (+) İstanbul

Standart Ynt: 2 TEKER VE KAR TUTKUSU

geçmiş olsun umut en kısa zamanda iyileşirsin inşallah en kısa zamanda pistlere dönersin :( :(
    Faruk Karapınar 1983 0 Rh+ İstanbul<br /><br />Burton Clash Board<br />Burton Freestyle Bağlama <br />Forum Bot

umut aradasım cok gecmıs olsu... hakıkaten sezona da bısı kalmadı herkes kendıne dıkkat etmelı valla
    burton clash<br />burton freestyle <br />burton tribute<br /><br />Bana göre Galatasaraylılık din gibi mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.İşte bunun için Galatasaraylıyım ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım.<br />Metin Oktay

Çok geçmiş olsun kardeşim,acil şifalar :(

gecmis olsunda.. boswer sen dewam.. 2 tekerli hareket kısıtlanamaz ! : )
    candas poroy<br />27.04.1983<br />(0)Rh+&nbsp; &nbsp; killer loop + burton

tşk ederim arkadaşlar hepinse çoooooook :D

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567