2 TEKER VE KAR TUTKUSU
Sayfa 1/7 123 ... SonSon
66 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 2 TEKER VE KAR TUTKUSU

Standart 2 TEKER VE KAR TUTKUSU

100 lük bir Honda scooterim var. Bazen soğuk havada da kullanıyorum. Kayarken yüzüme çarpan havayı anımsattığında resmen mest oluyorum....Kara pistten aşağı bıraktığında kulaklarında rüzgarın sesini nasıl duyuyorsam aynen öyle oluyor.
    Arabamla offroad yaptığımda snowborddaki özgürlük duygusunu anımsıyorum ve ruhum rahatlıyor.. Sezonun %60 ında kayak %40 ında bord yapıyorum...
    İkisininde keyfine varıyorum...
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Standart Ynt: 2 TEKER VE KAR TUTKUSU

BENİM Bİ CESARET EDEMEDIM MOTOR MEVZUSU VAR.ONDANDA ÖLÜM KORKUM VAR.O MAKİNAYA BİNERSEN ÖLME İTİMALİM %90 ;D
    tayfun
    K2-FLOW

Arabaya binince de ölünüyor. Benim halaoğlu var. Kendini bildi bileli motora biner. Evlisin çoluk çocuğa karıştın diye araba aldırdılar.
    Kaza yaptı.
    Hala motora biniyor...

Friedrich Nietzsche

ÖLÜM TEHLİKESİ HER ŞEYDE VAR AMA,MOTOR BENİM İÇİN FARKLI Bİ TUTKU.BU TUTKU BENİ ÖLDÜRÜR BEN KENDİMİ TANIYORUM
    tayfun
    K2-FLOW

Geçen yıl Levent sapağında arkadaşımı araba sıkıştırdı. Motor derneklerinde ilk yardım dersi de veriyordu (Anestezi Uzmanı) .1000 lik honda sı vardı. Vefat etti. Allah rahmet eylesin. Hatası yoktu ama .........
    Olacak bazen oluyor.
    Herşeyi kuralıyla öğrenmek ve kurallara uymak lazım..
    Yapamıyacağını tahmin ediyorsan yapmamalısın....Doğru karar....

Friedrich Nietzsche

ARKADAŞINA ALLAH RAHMET EYLESİN.MOTOR MEVZUSUNDA BANA SAKIN GAZ VERME.BEN KENDİMİ ZATEN ZOR TUTUYORUM
    tayfun
    K2-FLOW

Hız tutkusunun en keyifli karşılanacağı yer kayak pistleridir..

Friedrich Nietzsche

EVET AYNEN ÖYLE
    tayfun
    K2-FLOW

motor mu dediniz ??? nerde hadi gazlayalım ;D ;D ;D

Allah rahmet eylesin, 2teker li her araç risk taşımakla beraber RACE makinelerde defalarca arkadaşlarımızı kaybetik veya çok kötü kazalara tanıklık ettik.

Önemli olan gerçekten eğitimli ve akıllı kullanmak. Her araçta zaten bu sayede hayatta kalınmaz mı 8)

Hız tutkusu başka, kartutkusu başka ;260-270 le giderken aldığım heyecan ,motor vibrasyonu hiçbişeyde olamaz yada henüz ben tatmadım :D :D

Geçen sene benimde motorum vardı , çok da zevkle kullandım ama riskin ne kadar buyuk oldugunu motorun üzerine geçince anlıyosun. Son zamanlarda motor kullanırken bana bişey olursa kızım ne yapar diye düşünmekten kendimi alamaz oldum ve ben hata yapmasam da hata yapma ihtimali olan o kadar çok arabayı bir arada görünce bu sevdadan vazgeçmeye karar verdim.

Bazen öyle oluyordu ki , dikiz aynasından araba ile makas yaparak gelenleri gördüğümde kendimi nereye atacağımı bilemiyordum, çünkü adamlar o kadar hızlı gidiyorlar ki, sizi son anda görseler bile yapacakları bişey kalmayabiliyor.

Kaza geçiren bir çok arkadaş edinmiştim o sıralarda

Ben almayayım , alanıda tutmayayım :P

Snowboard sen bizim herşeyimizsin ;D 8)

Sayfa 1/7 123 ... SonSon