sitedeki galatasaraylılar

Sonuçlar: Hangi takımı tutuyorsunuz ???

Katılımcı sayısı
133. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • GS

82 61.65%
  • BJK

19 14.29%
  • FB

25 18.80%
  • diğerleri

2 1.50%
  • takım tutmuyorum

4 3.01%
  • milli takımı tutuyorum

1 0.75%
  • TS

0 0%
Sayfa 1/60 1231151 ... SonSon
596 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: sitedeki galatasaraylılar

Standart sitedeki galatasaraylılar

yaw arkadaslar ne kdr cok galatasaray.lı varmıs aramısda , sevket,cenk,sureyya,ali emre,eda...facebook aracılıgıyla baktım da resımlerınıze öle böle de dııl baya cılgınsınız , bendensınız supersınız
    burton clash<br />burton freestyle <br />burton tribute<br /><br />Bana göre Galatasaraylılık din gibi mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.İşte bunun için Galatasaraylıyım ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım.<br />Metin Oktay

süü
    Ziyaretçi

Standart Ynt: sitedeki galatasaraylılar

bide saymadiklarin var...deniz,giray,senay,gogo,u mut,ozgur abi...daha cok vardirrr bide bizi formayla kayarken gorup gaza gelen fenevliler var gs formasi giyip kayan ;D

bır fenerlı olarak sızlerı sıddetle kınadıgımı belırtıyımm!!
    gercı bu sene ne fener nede galatasaraydan bı cacık cıkmıcak gıbı gorunuyorrr
    mesut huban<br />burton seven freestyle board<br />burton freestyle baglama<br />burton moto bot

lan mesut kartepede hatırlatırım sana galatasaray formasıyla kaydıgını...elımde vıdeon bıle war
    see jaa on snow...<br />Burton Seven Freestle Board<br />Burton Freesytle Bağlama<br />Burton Moto Bot<br /><br />ATV 150 cc<br />05&#39; A3 1.6 FSI<br />Ali Emre Sözer 1981 0 RH (+) İstanbul

ne dıosun!!!! mesuttttt senı yarı fenerlısın olm bu saatten sora gs forması adamın ustune yapısır cıkmas bı daha
    burton clash<br />burton freestyle <br />burton tribute<br /><br />Bana göre Galatasaraylılık din gibi mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.İşte bunun için Galatasaraylıyım ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım.<br />Metin Oktay

ınkar etmıyırum gıydım vıdeolarıda olabılırrr tamam kabull. ama bı ınsanında bu kadar ustune gıdılmezkıı

hatta ve hatt fenerı yenmesıne karsın hacettepenın eflatun formasını bıle gıyerımm:D:D fair play hesabııı))
    mesut huban<br />burton seven freestyle board<br />burton freestyle baglama<br />burton moto bot

şu an en popüler forma porto forması onu alalım sana hatta kapalıcarsıya da yakınım su an , patlatıym bı tane çakma porto forması takıl

dunku maglubıyetten sonra gıymeyecegım tek formaa)

galatasaray forması kışın kar üstünde muhteşem bir görüntü sergiliyor renklerinden olsa gerek.....
    Gürkan ÇETİNOĞLU
    İSTANBUL / mecidiyeköy
    rossıngnol cobra xt
    GALATASARAY
    M.Ö. 1974 A Rh (+)

GALATASARAY forması her daim muhteşem bir görüntü sergiliyor, asaletinden olsa gerek..
    H. Özgür Gökçe - 1980 - 0 Rh (+)<br /><br />İstanbul - Üsküdar - İcadiye - Çıkmaz Sokak<br />__________________<br /><br /><br />* * * GALATASARAY * * *<br /><br />__________________

Sayfa 1/60 1231151 ... SonSon