önümüzdeki yıllarda snowboard yapanların sayısı kayak yapanları yakalar mı?
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
37 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: önümüzdeki yıllarda snowboard yapanların sayısı kayak yapanları yakalar mı?

Standart önümüzdeki yıllarda snowboard yapanların sayısı kayak yapanları yakalar mı?

son bir kaç yılda snowboard.a olan ilgi inanılmaz derecede arttı,bu da beraberinde özellikle genç nesilin birçoğunun snowboard.a başlamasına,hatta orta yaş grubunun (buna yıllarca kayak yapanlarda dahil)snowboard.a geçmesine neden oldu.öyle sanıyorum ki şu an azınlıkta olan snowboardçular ileride kayak yapanların sayısını yakalayacak ve hatta geçecek..sizce yanlış mı düşünüyorum?
    burton clash<br />burton freestyle <br />burton tribute<br /><br />Bana göre Galatasaraylılık din gibi mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.İşte bunun için Galatasaraylıyım ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım.<br />Metin Oktay

Standart Ynt: önümüzdeki yıllarda snowboard yapanların sayısı kayak yapanları yakalar mı?

+1
    see jaa on snow...<br />Burton Seven Freestle Board<br />Burton Freesytle Bağlama<br />Burton Moto Bot<br /><br />ATV 150 cc<br />05&#39; A3 1.6 FSI<br />Ali Emre Sözer 1981 0 RH (+) İstanbul

Standart Ynt: önümüzdeki yıllarda snowboard yapanların sayısı kayak yapanları yakalar mı?

gerçi bu azınlıkta olan biz snowboardçular için iyi bişeymi kötü bişeymi o da ayrı bi tartışma konusu
    burton clash<br />burton freestyle <br />burton tribute<br /><br />Bana göre Galatasaraylılık din gibi mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.İşte bunun için Galatasaraylıyım ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım.<br />Metin Oktay

elimizden geleni yapıyoruz ;D
    H. Özgür Gökçe - 1980 - 0 Rh (+)<br /><br />İstanbul - Üsküdar - İcadiye - Çıkmaz Sokak<br />__________________<br /><br /><br />* * * GALATASARAY * * *<br /><br />__________________

sitede çoğunluktasınız ;D Bunlar pistte bir resim çekilmişler çete gibide çıkışa yatmış hepsi geleni geçeni tehdit edip haraç kesiyor gibi ;D Birde hangi turdu hatırlayan varsa o turu sanırım gogo mu çekiyordu görüntüyü bilmiyorum ama topluca kayış olayı vardı çok güzeldi valla ;D
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

Snowboard diyorum başka da bişey demiyorum 8)

Bi kac yila snowboardcular gecer.
    Board:&nbsp; &nbsp;&nbsp; Burton Clash 151<br />Bağlama: Burton Mission M<br />Bot:&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Burton Moto <br /><br />Cenk Taylan Eryiğit 1978 0 RH (+) İstanbul

Alıntı Orumcenk Nickli Üyeden Alıntı
    Bi kac yila snowboardcular gecer.
    bencede
    FTWO prime......board<br />FTWO mondo....baglama<br />FTWO wayne.....bot <br /><br />Giray KÜREKÇİ<br /><br />İstanbul --KÜÇÜKÇEKMECE--

türkiyede snowboard yapanların sayısı geçecek. ama başımızdak yöneticiler değişmedikçez, zihniyetleri değişmedikçez belli bi noktaya asla gelemez....
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Alıntı SnowStorm Nickli Üyeden Alıntı
    Snowboard diyorum başka da bişey demiyorum 8)
    ForzA SnowboarD o zaman ;D

Sayfa 1/4 123 ... SonSon