Kiralamak mı yoksa Satın Almak mı ? - Sayfa 44

Sonuçlar: Kiralamak mı yoksa Satın Almak mı ?

Katılımcı sayısı
281. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kiralamak

32 11.39%
  • Satın Almak

249 88.61%
Sayfa 44/44 İlkİlk ... 34424344
440 sonuçtan 431 ile 440 arası

Konu: Kiralamak mı yoksa Satın Almak mı ?

Standart Cevap: Kiralamak mı yoksa Satın Almak mı ?

Olsun bakalım sayın Oliver 🤨[emoji2]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Özellikle çocuklar için snowboard kiralamak çok mantıklı gelmişti bana.
    Sonuçta zaten bir sene sonra bile boy, kilo ve ayakkabıları değişebiliyor.
    Tek sorun önceden rezerve ettirmezseniz çocuk snowboard ları kalmayabiliyor kayak kiralama yerlerinde.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yetişkinler için Satın almak ,çocuklar için kiralamak mantıklı.

Herkes satın almak demiş fakat bu piyasada ceket + pantolon iyi bir şey almaya kalktığınızda dünyanın parasını istiyorlar , bende alma taraftarıyım fakat fiyatlar bana çok yüksek geldi , fiyat performans ürünü şunu alın diyebileceğiniz ürünler var mı ? ceket , pantolon , kask birde snowboard ayakkabısı almak istiyorum

Alıntı hk48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes satın almak demiş fakat bu piyasada ceket + pantolon iyi bir şey almaya kalktığınızda dünyanın parasını istiyorlar , bende alma taraftarıyım fakat fiyatlar bana çok yüksek geldi , fiyat performans ürünü şunu alın diyebileceğiniz ürünler var mı ? ceket , pantolon , kask birde snowboard ayakkabısı almak istiyorum
    decathlon adetli kalan urunlerde magaza bazinda guzel indirimler yakalanabiliyor... yakinlarda varsa goz gezdirin derim...

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olay sadece butce degil. Guvenlik. Ben tanimadigim, bilmedigim kayakta asla kaymam. Yavas kayanlar icin bile kayagin ters bir harekette atmamasi ciddi sakatlanmalara yol acabilir.
    Kartalkayada ilk kayağa başladığımda kiralama yapmıştım ve kiraladığım kayağın bağlamaları kırıkmış , neredeyse kayak maceram başlamadan bitecekti. Bu işe devam edeceğim kararını verdikten sonra doğrudan gidip kendime başlangıç seviyesi bir kayak takımı almak olmuştu.
    Bir de ben Fransa'ya, Avusturya'ya giderim orada da kayarım derseniz günlük kiralama ücretleri ortalama 25 Euro civarında ki bir haftalık kiralama bedeli ile indirimli ürünlerden bir kayak takımı oluşturabilirsiniz.

Alıntı zemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kartalkayada ilk kayağa başladığımda kiralama yapmıştım ve kiraladığım kayağın bağlamaları kırıkmış , neredeyse kayak maceram başlamadan bitecekti. Bu işe devam edeceğim kararını verdikten sonra doğrudan gidip kendime başlangıç seviyesi bir kayak takımı almak olmuştu.
    Bir de ben Fransa'ya, Avusturya'ya giderim orada da kayarım derseniz günlük kiralama ücretleri ortalama 25 Euro civarında ki bir haftalık kiralama bedeli ile indirimli ürünlerden bir kayak takımı oluşturabilirsiniz.
    haftalik kiralamalarda fiyat baya dusuyor... yaklasik 3-4 tam haftalik kiralama bedeliyle evet bir takim diziliyor...

bir sezonda bütün kıyafet ve ekipmanı tamamlamak epey zor. fiyatları oldukça pahalı ürünler. geçen kış pantolon+termal içlik+eldiven almıştım. yaz ortası gibi board+bot+bağlama işini hallettim. bu kış için goggle+snowboard taşıma çantası alacağım. mont'lar çok pahalı olduğu için şu an kendi montumla idare ediyorum. yazın indirimde onu da tamamlayacağım kısmetse. hepsini bir seferde toplamaya kalksaydım 3-4 maaş vermem gerekirdi. daha kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğim ürünler olmasını istediğim için decathlon'daki markaları tercih etmedim.

Bu sene sezon açılışına hazırlıksız olarak yakalandığım için kendi malzemem yanımda olmadığı için Kiralamak durumunda kaldım.
    Yaklaşık 100 TL ye kiralama yaparak işimi çözdüm. Boardu falan da çok yadırgamadım açıkçası.
    Kiralamadaki tek sorun eğer vakitli gitmez yada önceden rezerve etmezseniz , size uygun ayakkabı , bağlama yada snowboard bulamayabiliyorsunuz.

bazen gerçekten uygun fiyata iyi bir 2.el kayak veya sb yakalayabiliyorsunuz. Kendi ekipmanına sahip olmak isteyen ama başlangıç seviyesinde hevesli arkadaşlar büyük bütçeler kullanıp uzman seviyesinde ekipmanlar satın alabiliyorlar. Ben kayağımı kısa bir yurtdışı tatili için satınalıp kullanamayıp geri iade eden bir kullanıcıdan almıştım. Çok da memnunum. Ekipmanınızı en azından 3-4 sezon kullanacağınızı varsayarsak; seviyeniz, beklentiniz ve gelişiminizi düşünerek kendi ekipmanınıza sahip olmak iyidir derim.

Sayfa 44/44 İlkİlk ... 34424344

Bu Konudaki Etiketler