Kiralamak mı yoksa Satın Almak mı ? - Sayfa 42

Sonuçlar: Kiralamak mı yoksa Satın Almak mı ?

Katılımcı sayısı
281. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kiralamak

32 11.39%
  • Satın Almak

249 88.61%
Sayfa 42/44 İlkİlk ... 324041424344 SonSon
440 sonuçtan 411 ile 420 arası

Konu: Kiralamak mı yoksa Satın Almak mı ?

Standart Cevap: Kiralamak mı yoksa Satın Almak mı ?

Alıntı other Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şahsen satın almaktan yanayım, bu yıl kaymaya başladım gittiğim ilk gün 2 saatte çözdüm işi zaten akabinde hemen bir skipass doğru tepeye :D şunu söylemek gerekirse uludağda sağlam ve temiz board bulamadım sürekli problem çıkaran bağlamalardan nefret ettim kısacası en iyisi kendi boardunuz ve ekipmanlarınız diye düşünüyorum ben. Size birşey sormak istiyorum yeni sezona full bir takımla girmek istiyorum acaba board ve diğer tüm ekipmanları almak için en iyi zaman ne zamandır?
    Çok emin değilim ama yeni sezon ürünleri piyasaya dağıtılmadan 1 ay kadar öncesinde eski sezon ürünleri satışa sunulur , ben Decathlon mağzasına ara sıra bakıyorum internet üzerinden , ne zamanki adamlar kış sporları malzemelerini tekrar sayfalarına koyarsa işte ozaman diğer tüm markalarıda takip etmek gerek.

Şu aralar iyi olabilir. Malum yaz sezonu. Ben de kayaklarımı değiştirmek istiyorum artık. Hız olarak kesmiyor. Ama bu tabi site için bir tehlike olabilir

Alıntı Berat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiyede Salomon Kayak ve ekipmanlarını satan firma bulamıyorum
    spx show akar

Standart Re: Kiralamak mı yoksa Satın Almak mı ?

spx tamam da gerisi noliyi?

Her zaman satınalma taraftarıyım tabi sezonda belli bir adetin üstünde kayanlar için. O yüzden bu sene ucuz yollu ikinci bir board almayı bile düşünüyorum

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her zaman satınalma taraftarıyım tabi sezonda belli bir adetin üstünde kayanlar için. O yüzden bu sene ucuz yollu ikinci bir board almayı bile düşünüyorum
    O halde Rome kalitesini; Avrupa satış fiyatının %40, Amerika satış fiyatının da ortalama %20 altında alabileceğiniz yegane yere Q Sport&Street mağazalarına bekliyoruz.
    BU FİYATLAR SİZİ DE KAYDIRIR!
    www.qsport&street.com

Tel: 0(216) 668 09 93

Önemli not:
    Online satış sitemizwww. qstore.com.tr Kasım Ayının ikinci haftasında hizmete girecektir.

ROME SNOWBOARDS
    Kalıplardan Çık! Hayatın ve Seçimlerin Özgür Olsun!

herzaman için satın almak daha mantıklı insanın keni ekipmanı gibisi olmuyor hiç bir kiralık ekipman

Alıntı other Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şahsen satın almaktan yanayım, bu yıl kaymaya başladım gittiğim ilk gün 2 saatte çözdüm işi zaten akabinde hemen bir skipass doğru tepeye :D şunu söylemek gerekirse uludağda sağlam ve temiz board bulamadım sürekli problem çıkaran bağlamalardan nefret ettim kısacası en iyisi kendi boardunuz ve ekipmanlarınız diye düşünüyorum ben. Size birşey sormak istiyorum yeni sezona full bir takımla girmek istiyorum acaba board ve diğer tüm ekipmanları almak için en iyi zaman ne zamandır?
    elbetteki sezon bitişi mayıs-haziran en uygun tarih. Tüm markalar elde kalan ürünlerini büyük indirimlerle elden çıkarırlar. Bu dönem herkes malzemelere saldırır. Bu arada ellerindeki malzemeleride çıkarırlar. 2. el piyasası da düşer.
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Kiralamak tam anlamıyla vakit kaybı arkadaşlar, kendi ekipmanınızla 5 saatte öğreneceğinizi kiralık ekipmanla 8-10 saatte öğrenebilirsiniz inanın

Kendi guvenliginiz icin satin almak tabiki.

Sayfa 42/44 İlkİlk ... 324041424344 SonSon

Bu Konudaki Etiketler