Kiralamak mı yoksa Satın Almak mı ? - Sayfa 11

Sonuçlar: Kiralamak mı yoksa Satın Almak mı ?

Katılımcı sayısı
281. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kiralamak

32 11.39%
  • Satın Almak

249 88.61%
Sayfa 11/44 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
440 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: Kiralamak mı yoksa Satın Almak mı ?

Standart Ynt: Kiralamak mı yoksa Satın Almak mı ?

hem alırsan mecburen ogrenirsin
    hem de hırsla ;D

Başka bir açıdan bakarsak, kendi ekipmanınızı almak Türkiye'deki dükkanları destekleyecektir. Mağazalarda bulunacak ürün ve çeşit artacaktır. Hatta orta vadede daha uygun fiyatlar bile görebiliriz sürüm ve rekabet artacağı için.

Öte yandan tüketicinin kendi ekipmanını almaya yönelmesi, kiralayanları rekabet edebilmek için daha kaliteli ve zengin malzeme bulundurmaya zorlayacaktır.

Avrupa'da Intersport mağazalarında VIP kategorisi var. Burton ve benzeri markaların iyi modellerini kiralayabiliyorsunuz.
    Board: CAPiTA Black Snowboard of Death 159 / BATALEON Evil Twin 155
    Baglama: UNION Force / UNION Contact_______Bot: DEELUXE ID Fitchl

bot ve bağlama almak her açıdan daha mantıklı eğer maddi açıdan sıkıntı yoksa...

board almak içinse beklemek sanki biraz daha mantıklı çünkü kiralama fiyatları 20-25 liraydı hem de yılbaşı döneminde...

zaten tüm oteller kan ağlıyor aksiyon üstüne asiyon fiyat yaptılar yılbaşında...çoğu otel yılbaşı tek gece satışına bile razı oldu...otelleri bu durumdaysa kiralayıcıları çok daha zor durumda demektir...

3-4 günlük kira bedelinin ardından verdiğiniz 80-100 lira başlangıç seviyesindeki bir board maliyetinden sizi koruyacaktır diye düşünüyorum...

yeni başlayan birinden ilk izlenimler...
    ...bUrtOn dEUcE, P11, S. whItE

sözkonusu vatansa gerisi teferruattır...

kesınlıkle satın almak saklıkent ve davrazda board kıraları 40 ytl butun sezonda 10-15 kere cıksan senı ıdare edıcek bı board alabılırsın kı taksıt ımkanıyla daha rahat olur kafan
    Board&nbsp; &nbsp;&nbsp; : Head Matrix Black &nbsp; L151 - W24.6<br />Bağlama : Head P3<br />Botlar&nbsp; &nbsp;&nbsp; : Head Black

başlangıç için alınan board hataları daha fazla tolere eden modellermiş fakat 10-15 kere çıkan insan eğer istediği gibi kayabilir hale gelecekse de başlangıç boardu bu sefer de isteklere kafi gelmiyormuş ve yeni bir boarda ihtiyaç duyuluyormuş...

almadan önce 2-3 farklı mağaza çalışanı ve son olarak da board kayan bir arkadaş ile konuştum hepsi aynı şeyi söyledi...

ben de aldım almasına ama başlangıç yerine ortaya yakın düzey birşey aldım...en azından satan öyle dedi...
    ...bUrtOn dEUcE, P11, S. whItE

sözkonusu vatansa gerisi teferruattır...

başlangıç için boar kıralaman daha mantıklı kaymayı ogrendıkten sonra boardunu alırsın boylece alacagın boardada zarar vermezsın ve o zamana kadar dogru secımı yapmıs olursun
    kayacagın yerden stılıne kadar herseyın otulmuş olur
    gokhan kaan Erkan A rh(+) 1982 inş.muh.
    almaty kazakhistan -
    Rossignol Contrast , oxygen , nidecker

Siyah - Beyaz , Ölüm - Yaşam

Alıntı fatihgg Nickli Üyeden Alıntı
    yenı board almak evet bıraz kulfetlı olcaktır ama kendı boardunla kaymak ve ogenmek daha cbk olmakla beraber daha farklı duygular hııssedıyor ınsan:D fazla mı duysal yaklastım :D :D
    yaklaşım çok iyi katılıyorum

Selamlar!
    Ben ciddi anlamda bu işi yapmaya karar verdim. Hebüz çok acemiyim ama her hafta sonu Uludağda olabilme gibi bir avnatjım var kiralama yapmak istemiyorum zira ordaki malzemelerin durumunu görünce ciddi anlamda Hijyen endişesi oluşmakta (botlar için ) bunun için malzemelerimi en kısa sürede tamamlayarak sizlerin arasına katılacağım.
    INSURED BY TURKISH ARMY
    You Hit me We Hit You

Alıntı Aresrw Nickli Üyeden Alıntı
    Selamlar!
    Ben ciddi anlamda bu işi yapmaya karar verdim. Hebüz çok acemiyim ama her hafta sonu Uludağda olabilme gibi bir avnatjım var kiralama yapmak istemiyorum zira ordaki malzemelerin durumunu görünce ciddi anlamda Hijyen endişesi oluşmakta (botlar için ) bunun için malzemelerimi en kısa sürede tamamlayarak sizlerin arasına katılacağım.
    sımdıden aramıza hos geldın
    Board&nbsp; &nbsp;&nbsp; : Head Matrix Black &nbsp; L151 - W24.6<br />Bağlama : Head P3<br />Botlar&nbsp; &nbsp;&nbsp; : Head Black

Alıntı kardan adam Nickli Üyeden Alıntı
    bot ve bağlama almak her açıdan daha mantıklı eğer maddi açıdan sıkıntı yoksa...

board almak içinse beklemek sanki biraz daha mantıklı çünkü kiralama fiyatları 20-25 liraydı hem de yılbaşı döneminde...

zaten tüm oteller kan ağlıyor aksiyon üstüne asiyon fiyat yaptılar yılbaşında...çoğu otel yılbaşı tek gece satışına bile razı oldu...otelleri bu durumdaysa kiralayıcıları çok daha zor durumda demektir...

3-4 günlük kira bedelinin ardından verdiğiniz 80-100 lira başlangıç seviyesindeki bir board maliyetinden sizi koruyacaktır diye düşünüyorum...

yeni başlayan birinden ilk izlenimler...
    Bot'u anladımda, board almadan bağlama alan bağlamayı kiralık board'a mı takacak???
    Batu Ketenci - 08.05.1977 - 0 Rh (+)<br />Bursa<br /><br />Board&nbsp; &nbsp;&nbsp;&nbsp; :&nbsp; Burton Operator 158<br />Bağlama&nbsp; :&nbsp; Burton Mission<br />Bot&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; :&nbsp; Burton Moto

Sayfa 11/44 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler