Ilgaz Mountain Resortta 15-22Ocak 4 kişilik kiralık devremülk
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ilgaz Mountain Resortta 15-22Ocak 4 kişilik kiralık devremülk

Standart 10-17 Ocak Ilgaz Mountain Resortta 2 ayrı devremülk.Herbiri 850 YTL

Merhaba bir arkadaşımın 10-17 Ocak tarihleri arasında Ilgaz Mountain Resortta 2 adet devremülkü var.Her birini 850 YTL'den kiralıyor.Bir tanesini ben, eşim ve 2 arkadaşımız kiraladık.Evler 5 kişilik.Bizim 2 arkadaşımız 12 Ocak'ta İstanbul'a dönecekler.Evi paylaşmak isteyen olursa haberleşelim. Diğer 2. v ise şu anda tamamen boş.
    ozlem.bektore@basf.com

Standart Ynt: 10-17 Ocak Ilgaz Mountain Resortta 2 ayrı devremülk.Herbiri 850 YTL

Valla o tarihlerde gitme imkanı olan kaçırmasın..süper fiyat...5 kişiden 7 gün= kişi başı günlüğü 24 ytl'ye gelir...Süper :D
    Ski: Salomon XWing 7
    Boot: Fischer Soma Viron 95 flex
    Helmet: Red Trace Goggle: Giro Root Gloves: Burton Goretex

İlker A. --İZMİR-- Arh(+)
    One life live it... Ski Forever...

Standart 10-17 Ocak Ilgaz Mountain Resortta 2 ayrı devremülk.Herbiri 850 YTL

Merhaba arkadaşlar
    Son haftaya girdiği için hatırlatma adına tekrar aynı konu başlığıyla msj atmak istedim.Bir arkadaşımın Ilgaz Mountain Resortta 2 ayrı devre mülkü 10-17 Ocak tarihleri arasında 850 YTL'ye kiralık.İlgilenirseniz haberleşelim.
    ozlem.bektore@basf.com

Standart ILGAZ da devremülk kiralık 1 hafta 750 tl

İlgilenirseniz haberleşelim
    ozlembektore@gmail.com

Standart ılgaz mountaın resortta 1 hafta kar tatili

Merhaba arkadaşlar Ilgaz Mountain Resorttaki devre mülkümü 1 haftası 1300 YTL ye kiraya veriyorum.İlginenlerle haberleşelim

Standart Cevap: ılgaz mountaın resortta 1 hafta kar tatili

belirli tarih aralığı nedir ?
    KEMAL<br /><br />KADIKÖYDEN ÇIKIŞ OLMAZ

Standart Cevap: ılgaz mountaın resortta 1 hafta kar tatili

Ocak 3. hafta olabilir yani 16-22 Ocak yada sömestrden sonra istediğiniz bir tarih.Ev 4 kişilik, biraz zorlarsa 5 kişide olabilir

Standart ılgaz mountaın resortta ocak 3. Hafta satılık devre mulk

Ilgaz Mountain Resortta Ocak 3. hafta devre mülkümü aciliyetten satışa çıkardım.İlginen olursa haberleşelim.
    Teşekkürler
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi     
    Konu ÖZLEM BEKTÖRE tarafından (24-11-2010 Saat 15:38 ) değiştirilmiştir.

Exclamation Ilgaz Mountain Resortta 15-22Ocak 4 kişilik kiralık devremülk

İlgilenirseniz haberleşelim

Standart Cevap: Ilgaz Mountain Resortta 15-22Ocak 4 kişilik kiralık devremülk

aynı husus hakkında daha önce açtığınız konuları birleştirdim... tek bir konu üzerinden devam ediniz...

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler