Kayak / Snowboard simülatörü - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: Kayak / Snowboard simülatörü

Standart Cevap: Kayak / Snowboard simülatörü

Alıntı Anastacia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sistem cok güzelmiş ama alacak para nerdeeee
    bu sistemin daha ufak boyutlusu amerika'da 1.000-1.500 dolar civarına satılıyor... ikinci elde 400-500 dolara bulmak mümkün... ancak gerçek bir kayak deneyimi yaşatır mı... sanmıyorum... ama sezon öncesi hazırlık için iyi bir alet...

Oy oy oy ...

Anlamadiyim birsey oldu yineee :(
    The Mentalist

!!!...Stand By...!!!

Artık çok daraldım mı kendimi Istanbul daki Torium Kapalı Kayak Merkezine atıp azcık ferahlarım. Bu aletlere pek ihtiyaç kalmıyor böyle yerler açılınca

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık çok daraldım mı kendimi Istanbul daki Torium Kapalı Kayak Merkezine atıp azcık ferahlarım. Bu aletlere pek ihtiyaç kalmıyor böyle yerler açılınca
    bence iddialı olmamak lazım emrahım... sürekli torium'a gidebilirsen ne ala... amma velakin elinin altındaki böyle bir aletle her gün 45dk çalışsan, tutacağın formu hayal et işte...

Standart Cevap: Ynt: Kayak / Snowboard simülatörü

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence iddialı olmamak lazım emrahım... sürekli torium'a gidebilirsen ne ala... amma velakin elinin altındaki böyle bir aletle her gün 45dk çalışsan, tutacağın formu hayal et işte...
    Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oliverciim günde 45 dk, form filan demişsin de, Torium'a 36 bin €'luk gitsen zaten bir Shaun White; efendime söyleyeyim bir He-Man olursun diye tahmin ediyorum. Ha doğumgünü için Wishlistime birinci sıradan girer, o ayrı ama kendim gidip almam. alanı takdir ederim, "bi tur biniim mi" diye de başına ekşirim.

Sevgiler.
    Everyman Dies; NOT Everyman Really Lives...

Alıntı WarDjinn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oliverciim günde 45 dk, form filan demişsin de, Torium'a 36 bin €'luk gitsen zaten bir Shaun White; efendime söyleyeyim bir He-Man olursun diye tahmin ediyorum. Ha doğumgünü için Wishlistime birinci sıradan girer, o ayrı ama kendim gidip almam. alanı takdir ederim, "bi tur biniim mi" diye de başına ekşirim.

Sevgiler.
    warım djinnim, konu başlığındaki aleti değil arada bahsi geçen hesaplı ürünleri kastediyorum... yoksa 36 bin euroluk sistemi kurmaktansa aktif kayak yaşamın boyunca torium, mac yaparsın zati...

Sayfa 3/3 İlkİlk 123