Duruş : Goofy mi Regular mı? - Sayfa 7
Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
63 sonuçtan 61 ile 63 arası

Konu: Duruş : Goofy mi Regular mı?

Standart Ynt: Duruş : Goofy mi Regular mı?

belli bir zaman sonunda zaten çift taraflı kaymaya başlıosunuz, ben en güzeli piste çıkıp hangi ayakla rahat ettiğini kendiniz deneyip öğrenmeniz, yanınızda tool kit tarzı birşeyinizde varsa 2 sn de bağlamalrı döndürüp deneyebilirsiniz
    Burton King / Burton Andy Warhol Bindings 09 / Burton Shaun W. Boots

bide yanlış ayagı öne aldıgımızda bir tarafa dönüşü vucut yadırgıyo bende parmak ucu dönüşü zor topuk kolay .denge ayagım önde olunca ikisinide yadırgamadan yapabiliyorum olaki kayarken diger ayak yönüne dönmüş ise board topuktan dönerek dogru ayak yönüne almış oluyorum yani dönüşte vucudun yadırgadıgı yönü iptal etmiş oluyorum

wındsurfte ruzgar altı dönüş diye tabir etigimiz jibe ta da bütün sörfculer denge ayagı önde olan tarafa kolay ,diger ayagın oldugu yone zor atar ilk başları ama cok pratk yapılarak oturtulabilir ama o zamanakadar dizleri boarda carpa carpa delik deşik olur . burda oturtulan şey görseligin yerini vucutzamanlaması alır . cunku board ruzgar iilişkisini kaydıran göz onde oldugu icin yanlış algılatır ve yelkeni bırakmanız gereken acıdan önce atmanıza ve board yeterince dönmeden rüzgarı boşaltmanıza sabep olur

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567