ÇILDIRINNN ÇILDIRINN CİMBOM İÇİN ÇILDIIRNN
Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ÇILDIRINNN ÇILDIRINN CİMBOM İÇİN ÇILDIIRNN

Standart ÇILDIRINNN ÇILDIRINN CİMBOM İÇİN ÇILDIIRNN

Arkadaşlar çok güzle bir maç oldu güzel bir galibiyet aldık..
    Tebrikleri kabul ederek 34.Haftadakı şampiyonluk kutlamalarımıza tüm kartutkusu ahalisini bekleriz :D
    FTWO prime......board<br />FTWO mondo....baglama<br />FTWO wayne.....bot <br /><br />Giray KÜREKÇİ<br /><br />İstanbul --KÜÇÜKÇEKMECE--

Standart Ynt: ÇILDIRINNN ÇILDIRINN CİMBOM İÇİN ÇILDIIRNN

Tebrikler beyler.
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

saygıncım opuyorum senı
    mukemmel bı gun gecırdık arkadaslar.....mangal yaptık ıckımızı yudumladık fasıl ekıbı getırdık
    dev ekranda macımızıda ızledık....
    gelen herkese cok tesekkur ederım
    see jaa on snow...<br />Burton Seven Freestle Board<br />Burton Freesytle Bağlama<br />Burton Moto Bot<br /><br />ATV 150 cc<br />05&#39; A3 1.6 FSI<br />Ali Emre Sözer 1981 0 RH (+) İstanbul

Alıntı ALİ EMRE Nickli Üyeden Alıntı
    saygıncım opuyorum senı
    mukemmel bı gun gecırdık arkadaslar.....mangal yaptık ıckımızı yudumladık fasıl ekıbı getırdık
    dev ekranda macımızıda ızledık....
    gelen herkese cok tesekkur ederım
    hersey cok güzeldi kardeşim 10 numara bir gün geçirdikk
    FTWO prime......board<br />FTWO mondo....baglama<br />FTWO wayne.....bot <br /><br />Giray KÜREKÇİ<br /><br />İstanbul --KÜÇÜKÇEKMECE--

GULSEN_P
    Ziyaretçi

züpper eelendik herşey için hacı pub garden club a teşekkür eder bir sonraki seyahatimizde bulusmak üzere esenlikler dileriz çikoo ;D

Dün gece gerçekten çok iyi mücadele ettik ve haklı bir galibiyet aldık. Yalnız nedense biz yenilsek bize hiçbişey olmuyor, fenevbahçeyi yendik mi ya futbolcu dövüyorlar, ya tesis basıyorlar, ya da yönetim değişiyor ;D ;D Gece izledim de az kalsın Kezbanı dövüyorlardı. Hazımsız insanlar.
    Head True Black 157 Board<br />Head P4 Bindings<br />Burton Boxer Boots<br />Selçuk Duran 1978&nbsp;&nbsp; A rh(+)&nbsp; Feneryolu

Alıntı gulsen_p Nickli Üyeden Alıntı
    züpper eelendik herşey için hacı pub garden club a teşekkür eder bir sonraki seyahatimizde bulusmak üzere esenlikler dileriz çikoo ;D
    gulsencın hacı pub summer garden olucaktı
    kısa zamanda yenı org.yapıcaz
    oftas macına gıdemezsek eger mesalelı kutlamalr olucak hacı pub summer garden da
    see jaa on snow...<br />Burton Seven Freestle Board<br />Burton Freesytle Bağlama<br />Burton Moto Bot<br /><br />ATV 150 cc<br />05&#39; A3 1.6 FSI<br />Ali Emre Sözer 1981 0 RH (+) İstanbul

Alıntı ALİ EMRE Nickli Üyeden Alıntı
    gulsencın hacı pub summer garden olucaktı
    kısa zamanda yenı org.yapıcaz
    oftas macına gıdemezsek eger mesalelı kutlamalr olucak hacı pub summer garden da
    eheheh hacı pub summer garden :D
    kanka ben bundan sonrakı org. orkestra isterimm cimbom marşları için

haha ayıp edıyosun oda orkestrasını ayarlıcam
    ama cıdden fasıl ekıbı cok gusel oldu yaaaa
    ben ben olalı yazlıkta bu kadar eglenmemıstım

ah ahah iyi eglenmişsinis gerçekten süper oynadık tebrikler GS ...
    artık önümüzdeki maçlara bakıcass

Sayfa 1/3 123 SonSon