[Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Kartepe Kayak Merkezi - Sayfa 138
Sayfa 138/243 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon
2430 sonuçtan 1.371 ile 1.380 arası

Konu: [Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Kartepe Kayak Merkezi

Standart Ynt: Kartepe'de Durum Ne

BENDE 22 ŞUBATTA GİTMEYİ DUSUNUYORUM INSALLAH BU HAFTA VE ONUMUZDEKI HAFTA KAR YAGARDA ZEVKLI BIR HAFTA SONU GECIRIRIZ :
    barış gökalp 22.02.1982 B rh + sakarya<br />gsm: 0 532 520 54 90

Standart Ynt: Kartepe'de Durum Ne

arkadaslar pazartesı kar olucakmı kartepede yada bugunlerde kar durumu nedır gıdenler cevap verebılırmı??

Standart Ynt: Kartepe Kayak Merkezi Pist ve Kar Kalınlığında Son Haberler

sizce bu cumartesi kartepede sis olur mu? kar yagisi var bide acik olsa kesin ordayim

pazartesıden ıtıbaren kar olurmu kartepede bugunlerde gıden varmı veya kar yagısı hakkında orda yasayanlar bılgı verebılırmı

bu hafta sonu günübirlik kartepeye gitmeyi düşünüyoruz fakat istanbula yağan yağmur kartepeye kar olarak düşer mi acaba????çoluk çocuk gidicez umarım pişman olmayız son durumdan bilisi olan var mı????????

Alıntı fongul Nickli Üyeden Alıntı
    bu hafta sonu günübirlik kartepeye gitmeyi düşünüyoruz fakat istanbula yağan yağmur kartepeye kar olarak düşer mi acaba????çoluk çocuk gidicez umarım pişman olmayız son durumdan bilisi olan var mı????????
    http://www.rent-a-play.com/rent/kame...kameracik=pist

webcam den de görüldüğü üzere kartepeye kar yağmış. fakat yeterli degil sanırım. yarın tekrardan bakıp duruma göre karar vermek en dogrusu olacaktır.
    İstanbul<br />0 rh +

hava durumunda 2 mt kar gösteriyor demekki doğru değil ben webcamden göremiyorum bana yarın bakıp kar durumunu bildirirmisin

Alıntı fongul Nickli Üyeden Alıntı
    hava durumunda 2 mt kar gösteriyor demekki doğru değil ben webcamden göremiyorum bana yarın bakıp kar durumunu bildirirmisin
    kartepede hala kar yağışı devam ediyormuş. snow forecast cumartesi dahil 30cm üzeri kar yağışı gösteriyor. http://www.snow-forecast.com/resorts/Kartepe/6day/top
    haftasonu kaymaya elverişli olacağını tahmin ediyorum.
    İstanbul<br />0 rh +

meteoroloji 125 cm diyor ama zaten kar yagısı su an devam ediyor bildiğim kadarıyla haftasonuna 180 i bulur umarım ;D
    It' s always snowing somewhere!

valla çok kararsız kaldım cumartesi günübirlik gitmeyi planlıyorum istanbuldan ama birbiriyule çelişen haberler geliyor, biri net bişey soyliyebilirmi :?

Bu Konudaki Etiketler