board kazası
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
40 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: board kazası

Standart board kazası

arkadaslar selamlar, yaklasık 10 gun once kartalkaya ya yine karın tadını cıkarmaya gitmiştim ki,aksilik işte talihsiz bi kaza oldu ve duserek koprucuk kemiğimi kırdım :'(,bunun nedeni olarak bağlamalarımın fazla gevsek olduğunu ve bu sebeple konrtolumu kaybettiğimi dusunuyorum.sizce bağlamaları cok mu sıkmam gerekiyor?sıkıncada ayaklarım inanılmaz ağrıyor,acaba sıkmak bi problem cıkarır mı? kaymayı yeni oğrenmıs bir kartutkunu olarak sımdiden tavsıyeleriniz icin tesekkurler...

Standart Ynt: board kazası

Alıntı fe50 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar selamlar, yaklasık 10 gun once kartalkaya ya yine karın tadını cıkarmaya gitmiştim ki,aksilik işte talihsiz bi kaza oldu ve duserek koprucuk kemiğimi kırdım :'(,bunun nedeni olarak bağlamalarımın fazla gevsek olduğunu ve bu sebeple konrtolumu kaybettiğimi dusunuyorum.sizce bağlamaları cok mu sıkmam gerekiyor?sıkıncada ayaklarım inanılmaz ağrıyor,acaba sıkmak bi problem cıkarır mı? kaymayı yeni oğrenmıs bir kartutkunu olarak sımdiden tavsıyeleriniz icin tesekkurler...
    Oncelikle gecmis olsun , umarım kısa zamanda sağlığına kavuşursun. Baglamaların gevşek olmaması gerekiyor , kayarken ayakkabın bağlamanın içerisinde geziniyorsa ciddi anlamda tehlikedesin demektir. Bahsettiğin kadar sıkı yapmanada gerek yok , ayaklarını kangren etmenin kimseye faydası olmaz
    Bu aşamada ayakkabın ve bağlamanın modeli ve ölçüleri nelerdir söylermisin ?
    Öğrenme aşamasında düşmek kadar doğal bişey yok , bizlerde düşmeye devam ediyoruz , hemde ilk başladığımızdan çok daha yüksek hızlarda ;D ;D

cok saolun, olculeri tam olarak bilmiyorum freestyle bağlama var burton,forum ayakkabı,kafama takılan soru da o aslında sıkınca kontrolde problem yok ama ayaklarım ınanılmaz ağrıyor,kangren riski var mı ya da bağlamanın bi ortası

ben on ayagamı daha sıkı arka ayagımı bıraz daha gevsek bırakıorum ..... orta yolunu bulmak lazım kendın ıcın sanırım

Alıntı fe50 Nickli Üyeden Alıntı
    cok saolun, olculeri tam olarak bilmiyorum freestyle bağlama var burton,forum ayakkabı,kafama takılan soru da o aslında sıkınca kontrolde problem yok ama ayaklarım ınanılmaz ağrıyor,kangren riski var mı ya da bağlamanın bi ortası
    geçmiş olsun
    ayakkabı oynamıcak kadar sıkmak yeterli kangren olur mu bilmem ama gun sonu ayak ağrısı cekecein garanti
    Faruk Karapınar 1983 0 Rh+ İstanbul<br /><br />Burton Clash Board<br />Burton Freestyle Bağlama <br />Forum Bot

süü
    Ziyaretçi

köprücük kemigimi :o :o

süü bence iyileşmiştir bu zamana kadar üstüne yazın bide yüzmüştür bile ;D ;D ;D ;D
    Faruk Karapınar 1983 0 Rh+ İstanbul<br /><br />Burton Clash Board<br />Burton Freestyle Bağlama <br />Forum Bot

süü
    Ziyaretçi

ya benimde bi arkadaşım köprücük kemigi kırılmıştaaa o yuzden şaşırdım kırılgan bir kemik kendisi sanırım :P

Alıntı SÜÜ Nickli Üyeden Alıntı
    ya benimde bi arkadaşım köprücük kemigi kırılmıştaaa o yuzden şaşırdım kırılgan bir kemik kendisi sanırım :P
    he ya kırılgandır bir kemiktir o ;D ;D

Hexametaphosphate arkadaşıma bende katılıyorum botların oyanamayacakkadar sıkılması yeeterli
    BARIŞ SAVAŞLA KAZANILIR IRKÇI DEĞİL TÜRK'ÜM Yunus SEZİK AB RH + 08/08/1988

Sayfa 1/4 123 ... SonSon