Bozdağ (2010) - Sayfa 28
Sayfa 28/28 İlkİlk ... 18262728
280 sonuçtan 271 ile 280 arası

Konu: Bozdağ (2010)

Standart Cevap: Bozdağ (2010)

Alıntı blackpoison Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar hiç kimsemi gitmedi bozdağa bu haftasonu kartutkusundan

bi billgi veren olsa bi foto yükleyen olsa süper olacak ))

Bu hafta uludağdaydı herkes

Alıntı goxel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hafta uludağdaydı herkes
    evet ya bende pişman oldum uludağ turuna gitmediğime,sabah 5 de kalktım pazar sabahı rüzgar ,fırtına ve şiddetli yağmuru görünce vazgeçtik bozdağa gitmekten şimdide merak ediyorum gitsek nasıl olurdu diye ???
    ERDAL
    BODRUM

ben geçen cmtsi bozdağdaydım. 2. pistide açtılar. geçtiğimiz cmtsi. kar boldu ama çok buz yapmıştı. ona rağmen geçen haftalara göre ( 2. pistin açık olmasından heralde ) daha çok keyif aldım diyebilirim. Bu haftada cmtsiden 1 gece konaklamalı olarak orada olacağız. Son gelen haberlerde piste 50 - 60 cm daha taze kar eklendiği yönünde. arada yağmur gösteriyor ama bakalım hafta sonuna nasıl olacak.
    board : burton t6 162
    bağlama : burton cartel
    bot : burton ion

Alıntı raikkonen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmir'de dün geceden beri süren yoğun yağmur var. Acaba Bozdağ nasıldır?
    Eğer orda kar yağıyosa kesin 1,5 metre olmuştur kar. Zirvede ise 2 metredir en az!!
    Giden gören duyan var mı?

Evet millet tam da dediğim gibi olmuş kar kalınlığı 1,5 METRE !!!!

http://www.bozdagkayak.com/?pg=kar_ve_pist_durumu
    "Tesisimize yağan kar 1'5m e ulaşmıştır.Şuanda kayak yapılabilecek seviyededir.Lütfen zincirsiz yola çıkmayın."

yaw biz de aradık otelde yer kalmamış bu haftasonu için :(
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

geçen hafta gittim gayet iyiydi kar olarak heleki şimdi 1.5 metre olduysa tadına doyum olmaz sadece yukarı çıkış fiyatları çok pahalı 30 cıkıs 40 ytl ve aşağı inmek sadece saniyeler sürüyor pist çok kısa olduğu için
    Erdem Şaşmaz

Belmare Hotel**** - Kuşadası
    www.belmarehotel.com

Bugun bozdagdaydım sabah 9:30 da rüzgarlı bir hava vardı. Piste çok yagmur yağmış o yuzden baya yumuşaktı. Ama yinede bozdagda gunesli bir hava yakaladım. Tabi bir süre sonra sıkılıo insan hep aynı pist. oglen 1 de dağdan ayrıldım. Son fotoları gonderiyorum. Ertesi hafta eger kar yağışı olmaz ise hem ruzgar hem yagmurdan sonra pistte ciddi boşluklar meydana gelir.
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi     

Alıntı goxel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun bozdagdaydım sabah 9:30 da rüzgarlı bir hava vardı. Piste çok yagmur yağmış o yuzden baya yumuşaktı. Ama yinede bozdagda gunesli bir hava yakaladım. Tabi bir süre sonra sıkılıo insan hep aynı pist. oglen 1 de dağdan ayrıldım. Son fotoları gonderiyorum. Ertesi hafta eger kar yağışı olmaz ise hem ruzgar hem yagmurdan sonra pistte ciddi boşluklar meydana gelir.
    Sonunda mevsimin ilk fotolarını gördük elinize sağlık.
    Acaba size maliyeti kaça mal oldu?
    Bi de zirveye de yağmur yağmış mı acaba merak ettim? Galiba otele yakın kısımda ağaçlandırma yapılmıştı orda kar tutması için herhalde işe yaramış mı acaba? teşekkürler!!

Alıntı raikkonen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonunda mevsimin ilk fotolarını gördük elinize sağlık.
    Acaba size maliyeti kaça mal oldu?
    Bi de zirveye de yağmur yağmış mı acaba merak ettim? Galiba otele yakın kısımda ağaçlandırma yapılmıştı orda kar tutması için herhalde işe yaramış mı acaba? teşekkürler!!

Benim kendi ekipmanlarım var. O yüzden sadece 1 adet 30 çıkış aldık 40 TL verdik. kardeşimle beraber kullandık. yarım gun için yetiyor zaten.

Kayak kirası 50 TL snowboard 60 TL. bunun yerine izmirden uludağa turlarla gitmek daha mantıklı.

Resimler kayak pistinden, zirvede zaten kayak yapılamıyor. Ağaçlandırma dedikleri de zaten alt kısımda. Kar tutmnası ile alakası yok kar yağarsa tutuyor zaten

Ha birde otomobille girişte 10 TL alıyorlar, sanki milli park.

13 Şubat 2010-http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=391647&page=6

Sayfa 28/28 İlkİlk ... 18262728

Bu Konudaki Etiketler